Wrapexx

O nás

2023

Ako grafický dizajnér ktorý má rád autá, som rozmýšlal ako spojiť tieto dve záľuby. Prvou voľbou boli grafické návrhy polepov, ktoré tieto dva svety spájajú. Tak vznikol Wrapexx.com.

Cieľ

Cieľom je vytvárať zaujímavé, ohromujúce a originálne grafické návrhy na polepy áut ale aj dodávok. Chceme prinášať stále nové dizajny, ktoré zaujmú každého, či už autičkára alebo širokú verejnosť.

Lorem ipsum

0
Lorem ipsum
0
Lorem ipsum
0
Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus pretium lacinia felis, id venenatis enim imperdiet eu. Nunc augue erat, egestas tincidunt elit ac, pharetra porta lorem. Sed ultrices nulla eu vehicula congue. Aenean aliquet accumsan egestas. Quisque vitae arcu mattis est commodo tempus. Proin elit elit, faucibus quis tempus a, gravida nec ligula.

3D vizualizácia

Vďaka 3D vizualizácii si viete dizajn pozrieť lepšie a viete si ho viac predstaviť aj na vašom vozidle. 3D vizualizácia je dostupná len pri určitých modeloch.

Univerzálne dizajny

V e-shope Wrapexx nájdete rôzne univerzálne dizajny ktoré sa dajú prispôsobiť na rôzne typy áut a dodávok. Okrem toho tam nájdete aj dizajny určené pre konkrétne typy a značky.

Language